Advertisement

UPDATE PK XD MOD APK 1.29.3

 
Kendi avatarını yarat ve dünyamızda yeni deneyimler yaşa

Kendine özgü deneyimler yarat, milyonlarca oyuncuyla birlikte bir maceraya atıl ve muhteşem PK XD dünyasını keşfet!

AVATARINI OLUŞTURARAK KENDİNİ İFADE ET!

Ne tür bir karakter olmak istersin? İnsan mı, zombi mi yoksa tek boynuzlu bir at mı?... Kıyafetleri ve aksesuarları dilediğin gibi eşleştir; saçını renklendir, muhteşem kanatlar, zırhlar, kılıçlar ve çok daha fazlasını yanında taşı. Kim olmak istersen olabilir ve ne yapmak istersen yapabilirsin: İnsanları etkisi altında bırakan bir internet ünlüsü, bir astronot, bir bilim insanı, bir şef veya canın ne isterse!

MUHTEŞEM OYUNLAR YARAT VE KENDİ OYUNUNA KATIL

Arkadaşlarınla çılgın yarışlara katıl, pizza teslim et ve çok daha fazlasını gerçekleştir! PK XD ile her zaman yeni bir oyun seni bekliyor! Dünyamızda var olmayan bir şey mi düşündün? PK XD Builder'ı kullanarak kendi deneyimini yaratabilirsin! Bir mini oyun, eğlence parkı, futbol sahası veya alışveriş merkezi mi var aklında? İstediklerini yaratma konusunda hiçbir sınır yok.

MÜKEMMEL BİR EV İNŞA ET VE RÜZGÂRIN TADINI ÇIKAR!

Hayallerindeki evi mi inşa etmek istiyorsun? Yüzme havuzu, oyun odası, oyun parkı, duvar kâğıtları, enfes divanlar ve puflar, eğlenceli resimler ve daha fazlası: Ayrıca kaykay, scooter, araba, paten veya motosiklet gibi muhteşem araçlar için garajında yer açmalısın!

SANAL BİR SADIK DOST SAHİBİ OL

Daha önce hiç iki minik sadık dostunu bir araya getirerek özel bir sanal evcil hayvan sahibi olmayı düşünmüş müydün? Eğlenceli anlar PK XD'de seni ve minik sadık dostunu bekliyor! Ve dahası da var: Sadık dostunu ne kadar sever ve ona ne bakarsan, fantastik bir yaratığa dönüşme şansı da o kadar artar!

ÖZEL ETKİNLİKLER VE GÜNCELLEMELER

Tatiller PK XD'de daha da güzelleşiyor! Cadılar Bayramı, Yılbaşı, Bahar, Çocuk Bayramı, doğum günü kutlamaları ve temalı eşyalara sahip başka özel etkinlikler! Bir sürü yenilikle dolu harika güncellemeler seni bekliyor!


DİQQƏT!!!

OYUNU BURDAN YÜKLƏYİN. 

DOWNLOAD

BUTONUNA BASIN 10 SANİYE GOZLƏYİN VƏ OYUNU YÜKLƏYİN 

⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️

DİQQƏT!!!

OYUNU HEÇBIR YERDƏ PAYLAŞMAĞA

İCAZƏ VERİLMİR ƏKS HALDA SÖYÜŞ YİYƏSİ OLACAQSINIZ 

 TELEGRAM KANALIMIZA AŞAĞIDAN QATİLA BİLƏRSİNİZ